O nás

 FOXBYT - výroba nábytku 


Firma Rodef M bola založená v roku 1992. Jej zakladateľom je p. Marián Fedor, ktorý založil malú remeselnú dielňu pre výrobu, opravu nábytku s niektorými ďalšími službami v oblasti zámočníctva a iných prác. Už v prvých rokoch pôsobenia sa firma profilovala a viac špecializovala na výrobu čalúneného nábytku.


V rokoch 1995 Rodef M už neprevádzkovala okrem výroby čalúneného nábytku žiadnu inú činnosť. V tomto období pôsobila na trhu v rámci širšieho regiónu východného Slovenska a spolupracovala s vyše dvadsiatkou obchodných partnerov. V ďalš om období vývoja firmy sa tento počet po dobu 10 rokov zvýšil na viac ako 100 predajcov a 40 dodávateľov, s ktorými v súčasnosti Rodef M spolupracuje. Rozšírením technológie a skúsenosťami za obdobia pôsobenia, sa výrobný program firmy rozšíril aj o ďalší sortiment čalúneného a nečalúneného nábytku. 


Firma Rodef M pôsobí na trhu s nábytkom už od roku 1992. Výrobným programom firmy je nábytok, z ktorého prevažnú časť produkcie tvorí čalúnený nábytok. V posledných rokoch firma Rodef M rozširuje svoju výrobu aj o sortiment nečalúneného nábytku. Skúsenosťami, kvalitou a ponúkaným sortimentom oslovuje Rodef M zákazníkov u viac ako stovky maloobchodných predajcov.

Technológia a materiály s ktorými firma pracuje pri výrobe nábytku dávajú záruku kvality, funkčnosti a dlhej životnosti vyrábaného produktu. Nábytok, tak čalúnený ako nečalunený je dnes už sortimentom nielen s úžitkovými, ale aj estetickými vlastnosťami, ktoré zákazníci firmy Rodef M oceňujú.

 

FOXBYT pokračuje vo výrobe nábytku a vo vyše 20.ročnej tradícii, ktorú založil v roku 1992 zakladateľ firmy RODEF M 


Dovoz nábytku
Ak si nemôžete prepraviť nábytok sami, za prijateľnú cenu Vám ho radi doručíme až pred vašu bránu.

Montáž nábytku
Všetko čo potrebujete k tomu, aby Váš nábytok stál na mieste, ktoré ste mu vybrali, nájdete zabalené pri výrobku, a to vrátane montážneho balíčka a návodu na montáž. Ak si to však prajete, ochotne Vám za poplatok s montážou pomôžeme.

Poradenský servis
Odborne vyškolený personál u nás vo výrobe Vám s radosťou pomôže pri vašich problémoch s výberom nábytku, cenou atypických výrobkov i s výberom vhodného materiálu.
 Objednávkový formulár 


Záručný a pozáručný servis
Na všetky naše výrobky poskytujeme 2-ročnú záruku. V prípade, že uplynula doba, počas ktorej ste mali nárok na reklamovanie tovaru, ponúkame vám možnosť odstrániť vady na vašom tovare prostredníctvom pozáručného servisu.
 Reklamačný list 

Nákup na splátky
Ak máte záujem o nákup tovaru na splátky ponúkame Vám takúto možnosť prostredníctvom spoločnosti Quatro.